beküldve: 2008-09-12 00:09:21
(#3155)
miyu
[ Megszállott ]
Gege: és beeee xP


Shoujo: itt válaszolok, hogy ne spoilerezzünk má'. Na akko'

Oké, nem mondom magamra kifejezetten, hogy punker vagyok, de csak fekete ruhákat hordok, láncal az oldalamon [...] csak rock meg punk zenét hallgatok [...] de alkoholt nem iszom, semmibe, sehogy, semmilyen formába... egy kicsit szerintem is ellentmondásos a dolog... de tartom magam hozzá

Ha nem szereted nehogy igyad, nem kell ezt annyira komolyan venni. (A másik topicban is csak vicceltem ^^")

Na ezért nem tartom magam, rockernek, punknak, emu'nak anyámkínjának. Mert rühellem a skatulyákat, nem szeretem idegesít, frusztrált ha beakarnak kategorizálni. Pedig többnyire metált meg rockot hallgatok, de attól még nem vagyok rocker vagy mi a kánya.

Erről a témáról még annyit, hogy öcsém kb. 1 éve kitalálta, hogy ő "metálarc" lesz. Lelked rajta, meg lett az "imidzs". Rá szinte azonnal az összes haverja is megvilágosult. Ficentek ők is "metalicskás" pólóval megmiegyéb.
Azon gondolkodtam, hogyha a testvérkém rózsaszín-csipkés blúzban meg szivárványos naciban nyomná, akkor ők is? Biztosan, elvégre ő a "falka-vezér". ~ásít~ Birkaeffektus...
 
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2008-09-12 00:14:55