beküldve: 2008-09-15 00:10:26
(#274)
v3g374
[ Rászokóban ]

Úgy látom elég magasröptű vitába sikerül "belekontárkodnom" de ez lassan már szokássá válik nálam.

Koszi, szuperul osszefoglaltad mit is akartam mondani.

alister: Miert is??

Lanwell: Leegyszerusitem a dolgot: Rajzolni barmit lerajzolhatsz, es barmilyen abrazolasmodot alkalmazhatsz. Csak a kreativitasod a hatar. Filmben viszont csak emberi szineszeket mozgathatsz es az o tehetsegukre tamazkodhatsz. Ergo, a film kotott mig a manga vagy animacio mar nem eppen. Szoval azt mondjatok hogy ha egy film storyboard-jahoz adnanak szovegbuborekokat, akkor siman ki lehetne adni oket kepregenykent?
Na ne maaar. Ez mar sok nekem. Lattatok mar storyboardot?

scarcrow: A zenet nem hasonlithatod ossze a verssel. Nem minden zeneben talalsz szoveget ugyanis.
NEM allitottam olyat hogy "mert ez nekem tetszik ez mar csak jo lehet". Sot ugy latom nem is erted mit mondtam, egy szoval sem allitottam hogy a Bleach jo volna.
En alapvetoen ellene vagyok, ennek a ez jo, ez meg nem jo, ervelesnek. Mindenkinek mas tetszik es kesz.
Olyat viszont nem mondhatsz, hogy mert ez nekem nemtetszik ez szar es inkabb valami szamomra jobban tetszo mangat adjanak ki. Ezt szeretnem en megertetni veled. Rendben teged nem kot le egy Bleach es nem szeretned hogy kiadjak, ez mind rendben van, de ne gyere olyannal hogy a Bleach igenytelen szoval ne adjatok ki.

légyszi konkretizáld már nekem hogy mit helyezett új kontextusba...???

En is mondtam es Milady is mondott mar egy peldat.
A karakterek sokszinusege.

Nekem kezd elegem lenni abbol a felfogasbol hogy "en nem shounenezek mert az nekem tul gyerekes/sekelyes". Mintha egy shounent nem elvezhetne mosollyal az arcan egy felnott ember. Ugyan mar.

A Gyuruk urarol meg annyit hogy valoban meg egy pelda, hogy mennyire is kotott a film mufaj.