beküldve: 2008-09-17 19:44:25
(#313)
v3g374
[ Rászokóban ]
Asszem át kell gondolnom az életem... Köv héten lesz szakodlgozati konzultációm film szakon... de szerintem csak bemegyek és közlöm a tanszékvezetővel hogy én nem akarok diplomát mert semmi értelme és különban is szüntessék meg a szakot mert annak sincs értelme... aztán felugrom esztétika tanszékre is és ott is eljátszom ugyan ezt... megvilágosodtam...

Tegy ahogy jonak latod. Nem latom mikoze ennek barmihez is amirol beszeltunk. :)

Minoseg es nem minoseg:
Minoseg? Kinek kepzeled te magad hogy meghatarozd mi a minosegi szorakoztato musor/alkotas es mi nem az?

Ugy latom még mindig nem erted mirol beszeltem. Bar meg kell hagyni nem csodalkozom.

de ott van a magaskultúra ami úgymond "bekapcsol az érdemi folyamatokba" azaz elgondolkoztat...

Na itt fejezd be. Ne gyere nekem altalad kitalalt álfogalmakkal.

és a gondolkozás nem mindíg szórakoztató...

Mondod ezt egy sci-fi geeknek. (en lennek)

Tom és jerry példa... na ezen megint jót mosolyogtam... nézz utána az alapvető dramaturgiai formáknak... T.és J.

Ne mosolyogj, hanem ertsd meg mirol beszelek. Nem te elsz a egyedul a vilagon.

Bleach ezzel szemben kronológikus és koherens...

Ket alfaj, az egyiket epizodikusnak hivjuk a masikat szerializaltnak, de osszehasonlithato a ketto. Most azt tegyuk felre hogy sokak szerint a szerializalt a jovo es ahhoz sokkal nagyobb tehetseg kell, masok epp az ellenkezojet allitjak. (en is)

És végül: a film elkészítése nem a forgatókönyv megírásával kezdődik...

Reszletek. Mar nem tudsz mivel vedekezni szoval mindenbe belekotsz? Jo hogy nem varod el hogy leirjam egy kommentbe egy film elkesziteset a kezdetektol a vegeig. Csak azert irtam le nagyvonalakban, hogy a hulye is eszrevegye, hogy egy film elsosorban egy irott szovegbol novi ki magat mozgofilmme. (Es nem pedig kepregenybol.)

A többire meg inkább már nem is válaszolok mert megint csak a puskapordurrogtatás megy konkrét dolgok nélkül...

Bocs, de ennel konkretabban mar nem lehet irni. Ha valaki igy sem erti meg, hat le van sajnalva.
 
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2008-09-17 19:46:47