beküldve: 2008-09-17 21:08:45
(#325)
v3g374
[ Rászokóban ]
Aha. Szal szerinted az éveken át tartó epikus drámákhoz és szövevényes történetekhez kevesebb tehetség kell, mint a napi egyszer lepofozom jerryt történetekhez?

Szerintem igen. De egy epikus dramat nem feltetlen emlegetnek egy lapon egy Tom és Jerry-vel. Mondjuk osszehasonlitasi alapnak jo lehetne egy Star Trek TNG vs LOST. (Csak hasrautesszeru pelda.)

Amúgy v3g374, csúnya kitérés volt ez a válaszadás alól. Én komolyan írtam, csakhát irónia, nem egy hely, ahol az irónok laknak

Te figyelj mar en koptatom itt a billentyuzetet hogy vegre megertsetek mi a lopikularol is van most szo.
Amugy szerintem erdekes ez a kis vita, igen mokas, szeretem az ilyet.

scarcrow:
nem te vagy az első aki rámszól hogy idegesítő és beképzelt a stílusom... de ez van... bocsánat... :)


En nem mondanek ilyet, nagyon szorakoztato veled vitazni. :) Fafejekkel vitazni mindig mokas, itthon is ha osszeul a csalad van valaki, akivel ilyen jokat lehet vitazni.

amely elsősorban kritikusokat szabadít rá a nagyvilágra...

Hat igen, az en szememben a kritikusok elmehetnek kapalni.

Igazán megtisztelő hogy a magaskultúra fogalmát nekem tulajdonítod...

Meg fogom tenni, de a lenyegen nem valtoztat hogy te talaltad ki vagy masik jomadar.

Szerinted a képregény szövege csak azután jön létre hogy a rajzok már elkészültek??? mert az álltalad leírtakból ez következik...

Ebben az iskolaban ahol tanultal, tanitanak szovegertes, szovegelemzest?

koszonom hogy vegre befejezted