beküldve: 2008-09-23 01:36:21
(#560) Válasz Hazuki Hayaho (#559) üzenetére
alister
[ True mangafan ]
Ajjha.. ez nekem szólt? Ha igen akkor ne írj ilyet amíg nem ismersz... ( >: ) ) Ha nem akkor bocs a beszólásért, de ma a szokásosnál is jobban le van fáradva az agyam.

Ha neked volt a "zseniális" hozzászólásod a szmájlival, amit szerencsére a moderátor eltávolított már, akkor igen. Ha nem, akkor nem. Emlékeim szerint a b válasz a helyes


Spoiler! Klikk ide az olvasáshoz.

//Marginális közbevetés a "ne írj ilyet amíg nem ismersz..." kapcsán: a fórumokon nem számít, hogy milyen elbűvölő vagy az életben, hány diploma lóg a faladon, egy multinacionális vállalat vezérigazgatójaként vagy nincstelen hobóként tengődsz, szépségverseny-fődíjas vagy pattanásos az arcod, sőt, még arra se kötelesek rezonálni az emberek, hogy éppen milyen a lelkiállapotod és miért. Egy fórumon (nem csak itt, hanem mindenhol a neten) egyetlen dolog alapján tudnak és fognak(!!!) megítélni (az első fórumtalálkozóig / msn-beszélgetésig / más személyes találkozásig persze): amit és ahogy a fórumon írsz. És ha valaki szó szerint beböfög egy fórumra és előadja a nagyhalált... *széttárja a karjait*
Itt senki nem gyógypedagógus, nevelő vagy szociális munkás - de aki mégis, az esetek 99,99%-ában az sem dolgozni jár a fórumokra. Ha az ámokfutó szerencsés, akkor valami jó szándékú fórumozó figyelmezteti - ha nem... nos vagy szétszedik az ősfórumozó flame-királyok, vagy a moderátor (szépen és csöndben vagy kiátkozás-jelleggel példát statuálandó) bannolja egy időre vagy örökre.
Érzésem szerint én a kérdéses "hozzászólás" esetében messzemenően civilizáltan jártam el: finoman* figyelmeztettem a hibázót a hibázás tényére, javasoltam, hogyan kerülheti el a megismétlését, majd értesítettem a moderátort, hogy a kérdéses bejegyzés sorsáról ő döntsön.//

*: a félreértések elkerülése végett leszögezném, hogy igen, ez kifejezetten finom figyelmeztetés volt...

 
"A napra lehet nézni, de nem egészséges."
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2008-09-23 01:48:50