beküldve: 2008-09-25 16:17:17
(#7) Válasz Andicilin (#5) üzenetére
Sen17
[ Addiktgyanús ]


Rákerestem Hrisztov Mirjanára és íme az oldala: http://www.hrisztov_mirjana.extr a.hu/
Én komolyan aggódom, hogy lehetséges olyan szerző munkáját kiadni, aki nem csak hogy nem tud helyesen írni, de nekem úgy tűnik, hogy komoly gondja van a magyar nyelv más területeivel is. A rajzok megítélése lehet szubjektív, de a szövegen egyértelműen látszik, hogy hibás. Lehet, hogy szemétség ilyet leírni, de így látom.


Öhm, én történetesen ismerem az AL rajzolóját, és mielőtt még megkezdődne a fikázás, idézek egyet a vendégkönyvéből:

"amugy el mondom neked nekem ez azér ijen a irásom mert én Szerb iskolába jártam és elöb tanultam meg szerbül és csak utána magyarul :3 Szoval azért ijen nekem a helyesirám + Diszkalkuliás és Gráfiás vagyok szoval ez is rá tesz egy lapátal:3"

Szóval ez van a dolgok mögött, de ha jól tudom, akkor a kiadott fejezetekben valaki direkt lektorálta a szöveget, hogy ne ilyen fals magyarsággal legyen. Szóval elvileg a szöveggel nem lesz gond, én csak ezt védem. A sztorit és a rajzokat mindenki maga ítéli meg, abban én sem védek be senkit, még akkor sem, ha ismerem...
 
We've been dreaming But who can deny, It's the best way of living Between the truth and the lies.
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2008-09-25 16:22:03