beküldve: 2008-09-27 17:42:26
(#797)
Daimoon
[ Megszállott ]
Én még ilyen jó Conon nem voltam!
Az utazás nem volt zicceres, simán ment minden. Az elején meglepődtem, mert a bejutásnál 2x kellett sorban állni, egyszer az elővételnél, utána a bejáratnál. Persze, elővételben bevetettük a titkos fegyvert. Kaminaga is meglett, nem is kellett sokat keresni. Feltettük neki a parókát, és belevágtunk hát a nagy kalandba. Persze anyuékat a sorban hagytuk, és mi mendegéltünk, fotóztattuk magunkat. Mindenki kérdezte, melyik animéből vagyok, Én mondottam h Freestyles vagyok, mire ők: azt az animét nem ismerik Volt 1-2 aranyos emberke x)
Bejutásnál a biztonsági őrök a szokás szerint hozták a bunkó-hegylakó stílust, de ezt vártuk. Leadtam a pálcikámat, bent voltunk végre. Kaminagával elköltöttük a pénzünk nagy részét. Megvettem a félretetetett ReflectionS artbookot, utána próbáltam tőle minél gyorsabban megszabadulni, de nem jött össze.. Így jártam
Végignéztük a rajzokat, most éppen az eredményen izgulok, hátha nyertem valamit. AMV-ből a top 20-ba nem jutottam be, de ez várható volt.
11felé kisiettünk az előtérbe, kerestük a fórumosokat. A Padoknál, egy viszonylag tág fogalom volt, jártunk is fel-alá egy darabig, míg végül Bene-kunra bukkantunk. Vagy éppen Ő bukkant ránk. Végülis meglettek a többiek is, a nagy találkozás pillanata eljött hát. Olyan jó volt látni benneteket^^! Ennyi jófej embert egy helyre^^
Végülis 4-en folytattuk tovább az utunkat, és egy kis Pocky után beültünk Cosplay-t nézni XD Találtunk helyet XD
Háth egyenlőre ennyit XD A többit majd később mesélem
 
Én voltam a Kék Trollféleség a Sakuraconon xD =)