beküldve: 2008-09-28 18:45:16
(#825)
Kaminaga
[ True mangafan ]
Teljes élménybeszámoló XD:

Szombat:
Reggel, olyan 9után megérkeztem a Pecsa elé. Már a kocsiból láttam h jó hosszú a sor...nem csak a helyben vásárlós jegyeknél. Megkerestem Daimoont, akit eléggé hamar meg is találtam XD (szerencsére)...Ekkor még nem volt rajtam Nana haja (tehát a fekete paróka), szal tisztára átlagosan (vagy átlag alulin, és bűnrondán XD) néztem ki. Meglett véve a paróka, egy lánytól, akitől rendeltem. Utána megvettük (vagyis...megkaptuk) a jegyünket, és Daimoon anyukája felrakta a parókámat ^^. Majd körbejártunk az egész parkon, a sorok közt h hátha látunk vkit...nem láttunk senki ismerőst, de láttunk egy Dante-t (óhhh...milyen jó volt XDXD), meg egy Reitát (jujjjj...fellegekbe jártam XD)...meg még pár cosplayert. Beálltunk a *beengedünkhasorbaállszkétés félórát* sorba a pecsa bejáratánál. Elég hamar bent voltunk (hála Daimoon titkos fegyverének XD). Aztán megkerestük az összes ismerőst, majd fórumtali. El kell mondanom h mindenki nagyon cuki volt így élőben X) Aztán újra be...majd megkerestem még pár embörkét...majd shopping, majd cp-nézés, utána Itachi-kergetés (legalábbis részemről XD), majd elköszönés Daimoontól, aki nagyon korán hazament T___T Utána Rikuval konzolszoba, és mászkálás, majd elköszöntem tőle is, és 5-kor elindultam a moziba a 19:15-ös előadásra. Fél6-ra odaértem, két órát vártam a barátnőmre, de előtte megérkezett Bence, utána sorrendben a barátnőm, és az ő haverja (Peti). Bementünk, sorbaálltunk, bejutottunk, leültünk, filmet néztünk (váááh...Tatsuya!!!!!!! XD). A legjobban a végén az tetszett, amikor az emberek megtapsolták a filmet a moziban...pedig ilyet nem nagyon szoktunk XD. Majd nyomás haza. Úgy hajnali 1 körül e is aludtam.

Vasárnap:
Reggel fél11re kiérek. Shopping, találkozok Bencével. Nézek egy kis DDr-t, majd cp-t. Utána megint shopping a barátnőmmel. Ismét Itachi-kergetés, és keresés XD. Majd megint shopping, és kajálás. Utána 3kor hazamentem...sajnos... T___T

Szerzemények:
Mangák, magyarok: Rémmetró2, Borsmenta4, Naruto6, Nana2, DN2, Vízisten m.
Mangák, japán: Haruhi Suzumiya no Yuutsu1
Mangák, angol: Chibi Vampire2
Poszterek: 4db: félmeztelen Raitos XD (DN), Near-es (DN), mozis DN-es, Haruhi Suzumiya-s
2 db egérpad, zokni, pocky-k, képeslapok, tollak, vonalzók, és egyéb fancuccok XD

összeségében: nagyon jóléreztem magam

Szerk: ha vki fotózott, lécci töltse fel, és rakja be ide a linket. Arigatou XD
 
"Itamu basho wa dare ni mo iwanai, Isogu kokoro ga kakushita yume wo..."
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2008-09-28 18:47:03