beküldve: 2008-09-29 11:36:54
(#346)
Daimoon
[ Megszállott ]
^_^
Akkor eljött hát az idő, véget ért az őszi con, semmi pihenés, én nem lazsálok sokat, el is kezdem az új projectemet.
A helyzet a következő. A fórumos lányokkal a Conon beszéltük, hogy a tavaszi conra kellene szervezni egy Team Mangafan - craftot
Lehet hogy így először hülyén hangzik, és ha jobban elolvasod másodjára is, de azért gondoljunk csak bele.
A Mangafan fórumról bárki jöhet, bármilyen jelmezzel. Lenne egy fórumtali, utána felmegyünk a színpadra mint egy craft csoport, hülyülünk 1-et, elmondjuk kinek hogyan készült a ruhája, ilyesmi XD
Eddig már 4-en vagyunk a fórumról. Sok olyan emberke van, akik nagyon szeretnének cosplayezni, és színpadra vinni munkájukat, de félnek. Hogy miért? Egyedül nem olyan jó. Ha többen vagytok, az bátorságot ad. Pl. én sem mennék ki egyedül a színpadra, mert félnék. Először is csapatban voltam, és nem bántam meg.
Ahogy észrevettem, egy egész jó banda vagyunk, a fórumozók közül a cp-sek alakíthatnának egy csoportot, a többiek pedig ott izgulnának értük XD Jól összefogná a csapatot, Csabáék is büszkék lennének ránk XD
Ha benne vagy, írj, és írd meg, ha van valami ötleted karaktermegvalósítás esetére. Az eddigi tagok segítenek, ha gond van, a kiegészítők beszerzése is simán menne. Csak legyünk elegen XD
 
Én voltam a Kék Trollféleség a Sakuraconon xD =)