beküldve: 2007-03-12 10:47:02
(#47) Válasz Zsolti (#45) üzenetére
Csaba
[ Szerkesztő ]
Lassan nem férek a listámba Néhány komment:

- Death Note: most valóban divatos, de azt hiszem jó ideig marad is az. Egy nagyon jó mixe a ma keresett témáknak. Ami igazán érdekes, hogy régóta az első olyan sónen, ami nem elsősorban ütömvágom témájú, a feszültséget nem az akció, hanem a dialógusok adják. Ez ritka

- Alive: igen, és lesz is még róla szó rövidesen, de psszt várj még egy kicsit

- a 18+ mangák még meredekek volnának. Egyszerűen nem lehet őket bevinni a könyvesboltokba. Magyarországon a könyvesboltok felében a boltvezető dönti el, hogy mit tart a kínálatában. Belelapoz az Elfen Liedbe vagy a High School of the Dead-be, és szerintetek mit gondol majd És sajnos a boltok másik felében meg a beszerzési vezető dönt, a szempontjai meg ugyanazok. Persze ha sokan keresik, akkor rendelnek (Árnybírót is sokáig nem volt hajlandó átvenni sok könyvesbolt) de minél erőszakosabb/erotikusabb valami, annál nehezebb ezt elérni. Ha pedig nem lehet könyvesboltban kapni, akkor vége, megbukott. Egyelőre el kell érni, hogy megismerjék a dolgot, belássák, hogy van rá kereslet, aztán majd rendelnek bármiből És akkor majd...!! muhaha

- A Cowboy Bebop mangája nem túl jó, sajnos. Általában azok a mangák, amiket az anime után rajzoltak, nem túl jók szerintem. Jang és Joun többi mangája pedig, hááát... Az Island címűt pl. nem bírtam végigolvasni. A Deja Vu-t még nem láttam, majd belenézek.
 
A szerkesztők élete nem csak játék és mese...