beküldve: 2008-09-30 20:43:25
(#175) Válasz Gegew40k (#174) üzenetére
buzifaszvagyok
[ True mangafan ]
Hm, nem tudom jól írtam-e, de ez a beszámolóm.
[Link]


hmm, tényleg kérlek hidd el h ez a mondat nem ellened fog szólni hanem ugy általánosan.szóval...rengeteg ojan véleményt olvastam h igy volt szar, ugy volt szar, meg kint volt a szabadba...könyörgöm...ha ennyire szar akko ne mennyen el, a jegyet pedig haggya ojanoknak akiknek teccik a con és ott szeretnének lenni nagyon, mert mongyuk 200 km-t utaznak h ottlehessenek de nem mert ojan korán nincs se vonat se busz nemtud ottlenni időben a sorban, nincs jegy, go haza...(ez lehettem volna énis de szerencsére nekem már jóval előtte volt jegyem)
más: én bírom Pata szövegét, cpjét felismertem, és 1500 ember előtt nem ojan könnyű azért minden megilletődöttség nélkül beszélni.
Yuriko cpje meg sztem über volt (bár elismerem ez szubjektív vélemény)
nah uff, ha eszembe jut még vmi majd szerkesztek
jah annyit még a MAThoz h rengeteg hüje szabájuk van


Előre bocsájtom, hogy kérlek ne haragudj, kedves Gege, igazán nem tudok rólad semmi rosszat elmondani azok alapján, amennyire itt, a fórumon megismertelek és teljesen egyetértek a fenti véleményeddel.

Másik fontos dolog, hogy nagyon nem szokásom a nyelvtanzsenit játszani mivel én sem voltam soha "hejesiro balynok" ,de az "olyan" és a "szabály" az bizony elipszilonos jé

Tényleg bocsi
 
no pussy, just the dicks
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2008-09-30 20:44:03