beküldve: 2007-06-14 14:53:33
(#84) Válasz Nimlodel (#83) üzenetére
Killing Loneliness
[ Új arc ]
A napokban vettem meg és hát,hogy így fejezzem ki magam: szódával elmegy.
Maga az alaptörténet egész jó,sőt a rajzolását is meg lehet szokni egy kis idő után.Legnagyobb problémám a szereplőkkel van.Akit még talán meg is kedveltem benne az Vincent volt,de Dinah,néhol nagyon idegesített. Egyáltalán nem éreztem vele együtt,sőt...
Hát az a macska ...akkorát nevettem rajta,mikor megpillantottam.Persze amiatt,ahogy megvan rajzolva.Ilyet még egy mangában sem láttam.Vicces...
A történetével csak annyi gondom volt,hogy néhol azt sem tudtam,hogy hol vannak,meg hogy mi miért történik(gondolok itt arra,amikor Dinaht elkapta az a fa).
Szóval,maga a manga jó lenne,csak a szereplőkön kellene egy kicsit változtatni,szerintem...

Hát.... szerintem azokkal a mangákkal, amit a TokyoPop adott ki, valami nincs rendben. Az alkotónő talán kicsit hosszabbra és jóval átláthatóbbá, érthettőbbé kívánta tenni a történetet. Az események túl gyorsan és érthetetlen sorrendben követik egymást, emiatt Dinah-t és az érzéseit lehetetlen megérteni. Bár a elnézzük a TokyoPop által kiadott mangákat, szinte csak ilyennel találkozunk.
A macska.... nos összetéveszteni a televíziót a kommunizmussal.... LeGrow már biztos elfáradt, mire ehhez a részhez jutott....