beküldve: 2008-11-02 15:46:58
(#50) Válasz Elnar (#47) üzenetére
Hanon
[ True shotafan ]
Sajnálatos módon 22 vagyok hosszú hajjal, szóval nem stimmelnek a paraméterek... :P


Akkor innentől kezdve ez már nem érdekes, volt hogy 3 Walterrel futottam össze egy conon (vagy valamelyiket kétszer számoltam x)).
A fiatalabb fiúk mindig vagy Inuyashát vagy valami Narutos kölköt cosplayelnek, milyen kár. :/

//update: Karaoken komolyan gondolkozom, karaoke sátorban tapasztaltak alapján nem is lenne olyan vészes (bent teng-leng pár ember, felük nem is figyel a dalokra). Persze kizárt, hogy egyedül, de sikerült találnom valakit, aki hajlandó lenne kiállni velem. A számon még gondolkozunk. Ha csak poénból és a saját szórakoztatásunk érdekében dalolászunk akkor egy lame jpop szám, 'Arashi - Sakura Sake' lenne a választott dal, de ha komolyan gondoljuk és valamilyen szinten kihívást jelentő számot akarunk, akkor 'Angela - Gravitation (Heroic Age opening)'. Előbbivel az a probléma, hogy nem létezik hivatalos instrumental verzió - vagy csak nem találjuk (nem meglepő). Tudom, hogy meg lehet oldani, én is próbálgatom itthon a vocal cutot, de akármilyen profi programmal csinálják, a vocal alapja mindig hallatszani fog, és persze ront az egész minőségén.
 
What? Robot zombies with lasers? Lasers don't exist!
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2008-11-02 16:01:51