beküldve: 2008-11-16 23:36:58
(#87)
..,
[ True mangafan ]
Ahogy Joker mondta: "And here...we...go!"

Tehát elkezdődött az első forduló!

Először is bocsi, sok helyen csúnyán rajzoltam, és az írásom szörnyű.

Most jöjjön a történetes rész:

Az 5 versenyzők a városházán([Link]) ülnek egy teremben. átkutatták őket, fegyvereiket elkobozták. A nyakukra feltették a robbanó nyakörvet. Boris, a műsorvezető([Link]) elmondja nekik a szabályokat:
-A sziget zónákra van osztva, mindig ki fognak zárni zónákat, aki egy kizárt zónába belép, annak felrobban a nyakörve. Aki a kizárás bejelentésekor az adott zónán tartózkodik, nem robban fel, van egy órája a terület elhagyására.
-Addig megy a játék, míg egy ember marad csak élve.
-A városháza zónája a játék kezdetétől tiltott zóna.
Mindenki kap egy hátizsákot, benne az alábbiakkal:
2x2 liter víz
2 babkonzerv
0,5 kg kenyér
0,25 kg marhahús
2 doboz gyufa
1 térkép a szigetről([Link])
1 ceruza, hogy a játékosok ki tudják húzni a térképről a tiltott zónákat
1 vadászkés.
Kisorsolják a fegyvereket.([Link])
A játékosokat kiengedik egyesével, 15 perc szünettel kettő között. Először Daisuke megy, aztán Yakaii, aztán Benni, majd Ambrosia, és végül Souen.

Useres rész (azaz ami nincs benne a sztoriban):

1. Mint látjátok beraktam egy ötödik karaktert, Kobayashi Daisukét([Link]). Őt én fogom "irányítani", de nem fogok neki rajzolni minden körben, csak ha történik valami vagy találkozik valakivel.
2. Az első forduló megrajzolására 3 hét van. Ha valakinek ez kevés, nyugodtan szóljon, kitoljuk a határidőt.
4. A hossza minimum 5 oldal legyen, de erősen ajánlott több.
3. Ha azt akarjátok, hogy a karaktereitek találkozzanak, beszéljétek meg egymással deviantArton, msnen vagy akárhol.
4. Senki nem talál semmi tárgyat sehol, csak ha én szólok hogy találhat.
5. Ha egy épülethez közeledik a karid, kérhetsz tőlem rajzot az épületről.
6. Minden forduló elején lesznek események, ezt a továbbiaknak eventnek fogom hívni. Ez az event egy vagy több képregény lesz, amiből kiderülnek a történések, továbbá ezekben derül ki, hogy az 5. karakter mit csinál.
7. Eventen kívül is lesznek apró képregények, rajzok, infók, szóval érdemes figyelni.
8. Mindent be fogok ide linkelni a topikba, és minden forduló elején és végén körlevelet is fogok küldeni deviantArton.
9. Bárminemű kérdéssel, tanáccsal, ötlettel forduljatok hozzám bátran msnen!
10. Ide, a topikba csak a legfontosabbakat írjuk, azaz a feltöltött rajzokat linkeljük be és itt közöljétek, ha pl. nem tudtok rajzolni, mert elutaztok. Minden mást msnen vagy deviantArton, hogy a topic ne legyen szétesve, a játék jól követhető legyen rajta keresztül.

Felmerülhet bennetek a kérdés, hogy most az első forduló elején miért nem volt rajzolt event, csak egy kis leírás. Azért, mert nem volt időm készíteni, meg nem is volt túl szükséges. De majd fogok feltölteni ehhez kapcsolódóan valamit.

Jó szórakozást és sok sikert kívánok az első forduló elkészítéséhez!

 
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2008-11-16 23:40:01