beküldve: 2008-11-30 21:19:15
(#4754) Válasz The Exiled (#4753) üzenetére
buzifaszvagyok
[ True mangafan ]
Még1 conso stroy,amiről lemaradtam

Hehh összeszámoltam,a mangafanon 5089-en regisztráltak,és 304 topic van/volt eddig!



Ejha, azt hol lehet megnézni, hogy hányan regeltek?

Figy van egy korrekt ötletem:

Kedves Édesszüleim!

Nagyon szépen köszönöm, amit eddig értem tettetek, igazán büszke vagyok rá, hogy Tőletek kaphattam mindazt, amit tudok. Nagyon szépen köszönöm azt is, hogy aggódtok értem, de tudom, hogy mostmár ti is tisztában vagytok vele, hogy külömbséget tudok tenni jó és rossz között. Ezt mindmind csakis Nektek köszönhetem és biztos vagyok benne, hogy ha még száz évig élnétek (amit nagyon remélek) akkor sem lenne elég az összes anyák és apáknapja, hogy megháláljam, mnidazt a fáradtságot és munkát, amit belém fektettetek, de higyjétek el nekem: Nem volt hiábavaló. Köszönöm, hogy eddig óvtatok, de msot rajtam a sor, hogy bizonyítsak: A segítségetekkel megtanultam helyesen dönteni és ezt a tudást csakis olyanoktól kaphatja az ember, akiket igazán szeret és csak akkor érti meg, ha olyanoktól kapja, akik igazán törődnek vele. Ezentúl kihasználva mindezt a tudást, a saját dolgaimat is legjobb belátásom szerint fogom rendezni, úgy, hogy ne okozzak Nektek problémát. bátran bízzatok bennem és a döntéseimben, ígérem nem hozok szégyent rátok!

*befejezés alternatívák*



Spoiler! Klikk ide az olvasáshoz.


Spoiler! Klikk ide az olvasáshoz.


Spoiler! Klikk ide az olvasáshoz.


Spoiler! Klikk ide az olvasáshoz.
 
no pussy, just the dicks
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2008-11-30 21:21:49