beküldve: 2008-12-07 23:12:59
(#5359)
alister
[ True mangafan ]
Jajj, gyerekek, 10 oldalt termeltetek, ahelyett, hogy jöttetek volna Hungarocomixra...
Jó, én se voltam sokat, de pont azért, mert nem volt ismerős (se Kiora-csan, se Albin-szan, se a fórumról senki csak Hanon (akivel még nem találkoztunk -> nem tudom hogy néz ki) meg az erősen másnapos Gabe). Így inkább hazajöttem, aztán délután egy havernál társasjátékoztunk (Battlestar Galactica). Itt jó kezdés után végül alulmaradtunk a cylonokkal szemben... XD

Sör vs bor: természetesen bor. Édes vagy félédes, fehér vagy vörös. Hidegben forralt bor is jöhet. Sör: brrrrrr....
Pezsgő: csak alkalmanként és csak édes.
Tömény: tequlia sóval-citrommal, vodka málnaszörppel, koktélok, stb.
Ivási szokások: rosszkedvűen vagy csakúgy nem tudok inni (nem esik jól), így nem a hangulatért, hanem amiatt szoktam fogyasztani.

Közbiztonság: a szegény Horák Nórával történtekkel kapcsolatosan már kiháborogtam magam. Amúgy nem véletlenül kísértem haza szinte mindig szegény (a város másik végén lakó) volt kedvesemet*, amikor ez még aktuális volt...

*: Kövezzetek meg, de nem áll rá a szám az "exem" szóra...



Rémálmok: nekem is volt pár rázós...
Egyszer azt álmodtam, hogy elaludtam egy fontos vizsgát... aztán felriadtam, és eszem bejutott, hogy aznap van az ominózus vizsga... és már csak az előszobába vettem észre, hogy még a nap se kelt fel, tehát még ráérek, nem kell rohanni...
 
"A napra lehet nézni, de nem egészséges."