beküldve: 2007-06-22 20:26:15
(#342) Válasz Lord White (#341) üzenetére
Tailor
[ Addiktgyanús ]
Na akkor másodszorra is leírom mert első alkalommal szemétkedett velem a fórum.

Miért utállom? Unalmas és leginkább a fájtokra koncentrál amitől őszintén szolva is herótot kaptam. Az első 20 rész fizikai fájdalmat okozott nekem miözben néztem. No nem a látványvilág miatt hanem mert majd megölt az unalom. Ugye sokan mondják hogy a manga jobb. Háát... Gaara mint egy rossz junkie úgy néz ki mikor meglátja Narutot. Naruto meg azzal a harcsabajusszal az arcán... Inkább vissza is raktam azt a kötetet a polcra és hoztam egy Battle Angelt inkább.

Sok esélyt adtam már az animénak is meg a mangának is de a folyamatos harcok... Egyszerüen elvették a kedvemet az egésztől. Na meg a karakterek... Narutoban vannak a legrandább női karakterek xD

Mit is szeretek akkor? Legyen elgondolkodtató, kissé láv sztoris és vicces de ugyanakkor ne legyen eröltetett. Na és az egyedi hangulat az ami nagyon fontos! Ezért is hoztam fel a D.Gray-mant ami bővelkedik az egyediségben mind a mangában és animéban ami agyon van fillerezve.

Sorolhatnám még hogy mik azok a kritériumok amiket nem szeretek a Narutoban de akkor megsérteném egyes fórumozók érzéseit így inkább nem teszem

Végszó: A Shippuuden pedig tetszik...
 
"We begin the armed intervention to all warfare with Gundam."