beküldve: 2008-12-12 20:17:49
(#353)
alister
[ True mangafan ]
Pram-pram-pram-prararara-pram! *fanfárok, ha nem lenne egyértelmű*

2008-as AnimeKarácsonyos Mangafan-fórumtalálkozó

Csak tudnám, mikor léptem elő főszervezővé...XD ....na mindegy...



Kezdő időpont:12.00 és 12.30 között kezdjünk gyülekezni (ez alkalmasint nyugodtan tekinthető 12.15-nek)

viszont (a tisztánlátás végett) nem értelmezhető (pontosabban nem tanácsos így értelmezni) 11.00-nak és 13.00-nak, se más hasonló távoli időpontnak


Vége időpont: Passz. Majd ahogy alakul.
Helyszín: a Lurdy-ház emeletén van egy színpad. Na most nem ismerem az ottani viszonyokat, de azt biztos mindenki megtalálja, szóval a színpad előtt

Notórius késő figyelmébe: a terepviszonyoktól függően előfordulhat, hogy 12.30 magasságában arrébb vándorolunk - ekkor nyugodtan kövessétek a robbanásokat és halálsikolyokat


Afterparty: Személyes megbeszélés tárgya a helyszínen.

Kérdés, óhaj ,sóhaj, hozzáfűzni való?

Ha valakinek ez lenne a vágya, már hamarabb is megtalálhat engem, mert kábé 9.30-tól ott leszek. Megismerni önnyű lesz: keress egy magas, vékony feketébe öltözött srácot (az ismerkedős topiban fénykép is van). Sanszos, hogy egy csapat (az átlaghoz képest is) őrült otaku lesz a közelemben (Kiora-csan, Albin-szan, az ügyes Gabe, stb.) Tessék nyugodtan rám köszönni: nem azért nem ismerlek meg, mert bunkó vagyok és/vagy utállak, hanem mert
1, pocsék az arc- és névmemóriám,
2, hajlamos vagyok egy valamire koncentrálni és másra zéró figyelmet fordítani és
3. a hétfői természetjog vizsga miatt kicsit szétcsúszott leszek.

 
"A napra lehet nézni, de nem egészséges."
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2008-12-12 20:20:21