beküldve: 2008-12-13 15:10:32
(#5688) Válasz Dragda O'Riley (#5686) üzenetére
Kaminaga
[ True mangafan ]
hát, először is 10re értem oda, akkor már a földszinten, ott a mozi előtt a MangaFan pult előtt rendes tömeg volt. Összefutottam Bencével és Daimoonnal, majd beálltunk a sorba. Ekkor még jó pár emberrel találkoztunk (e.g. Chioin, Yumi,...), majd hallottuk h nincs DN Box T.T mind1 azért ott álltunk a sorban xD (Bence összesen háromszor állt sorban, és harmadjára vette meg a mangáit xD). Akkor föl a színpadhoz, fórumtali...még senki sem volt ott, és vmi karácsonyi vásár volt ott, szal hangos zene volt, mézeskalácsot árultak, meg satöbbi. (közben megtaláltuk Alistert xD), majd fórumtali, ahol 10en voltunk....először. Aztán maradtunk 4en xD (Alister, Bence, Daimoon és én). Majd egy idő után feloszlottunk (Daimoon jól kifárasztott minket xDDD), és elmentünk kajálni, meg minden. Aztán még mi hárman is szétoszlottunk (Alister már a fórumtali végén eloszlott xD), Daimoon elment kajálni, és hazajöttem, Bence meg még szerintem mindig ott van x3

Jahh, és Daimoonék az elején találkoztak a Barátok Köztös Kingával xDDD és fotózkodtak xD



kb. ennyi, nemtom h mindent leírtam-e
 
"Itamu basho wa dare ni mo iwanai, Isogu kokoro ga kakushita yume wo..."