beküldve: 2008-12-13 19:59:34
(#394)
Daimoon
[ Megszállott ]
~ Daimoon Beszámolója ~

7 : 00 - Vekker próbálkozik, de lecsapom " Shut Up!!! " felkiáltással a szomszédok nagy örömére.
8 : 40 - Reszkessetek Betörők ! - jellegzetes jelenete, " Elaludtunk !!! " - jelmondat folytonos ordibálása, közben körbe-körbe szaladgálás a szobában hullámcsatot keresve. / A szomszédok ismételten örülnek.../
9: 20 - Fullos CP-ben, szemöldököt őszítve C*lgate fogkrémet felhasználva xD
9 : 22 - Autóban, utazás a Lurdyba, piroslámpánál bámészkodó sofőrök a szomszéd sávban - jelenet xD
~ Időérzék elvesztése ~
Ezek után összefutottunk Bencével, Kaminagával, felderítettük a terepet. A mozinál Balogh Edinával fényképezkedtünk xD Feltűnik egykét ismerős arc, bővül a csapat. Emberkék keresése. Reménytelen sorállás, közben megéhezés. Bencével Mekiskaja xD Színpad felderítése, közben egy-két furcsálkodó tekintet begyűjtése. Háromnegyed tizenkettőkor a sorban ordibálás : " Mangafan Fórumtali!!!"
Összeállt a csapat, fórumoskönyv kitöltése, majd kettéválik a csapat. Végén már 4-en fárasztottuk egymást xD Nagyon ott volt a szeren a humor xD ( Már amelyik nem volt fárasztó xD ) Végül elválás, és zárásig pénzszórás a Holdfényteamben.

Mindent összevetve nagyon jó kis nap volt
A fórumtalit aki kihagyta sokat vesztett, de majd legközelebb
Maga a rendezvény is jó volt, habár semmit nem vettem, inkább a találkozásokon, a fórumon volt a hangsúly xD

Kaminaga, hogy lerohantuk azt a Dante-t xD

 
Én voltam a Kék Trollféleség a Sakuraconon xD =)