beküldve: 2008-12-15 01:10:43
(#446)
Kinchou
[ Új arc ]
Nem olvastam a magyar mangát Hellsingből. Nem néztem az animaxen sem, most sem fogom...bár csak azért mert a mangára pénzem nincs, az animax meg nincs bekötve hozzánk... De mindkettőről tudok eleget. Angolul elovastam a mangát és japánul angol felirattal megnéztem az animét. Mostanában youtube-on az ovákat is megnéztem, ma este végeztem az 5.-el. Az anime és az ova összehasonlíthatatlan. Nem a minősége tér el, hanem minden. Az ova a manga alapján készült, az anime pedig...hát az csak úgy elkészült... Az ova nagyon lassan halad, az anime eltért a mangától, a manga a legjobb. Főleg a Dawn, ami a fiatalabb Walter és Alucard kalandjait dolgozza fel! Egy dolgot utálok csupán a hellsingben, ami az egyik legkedvesebb anime/manga számomra, mégpedig az a félszemű elcsépelt francia semmirekellő Pip Bernadotte! És ami ennél is rosszabb, senki más nem utálja, csak én T_T. Nah sebaj. A mangának amúgy elég érdekes vége volt, nem spoilerezek. [szerkesztve - ne warezolj, köszi] Jó éjt mindenkinek!
 
Reménytelenül olyan karaktereket utálok, akiket mindenki más Imád (Hitsugaya Toushiro;Sasuke Uchiha;Pip Bernadotte)
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2009-01-06 15:33:10