beküldve: 2008-12-23 14:49:06
(#7134)
Parasikoly
[ Megszállott ]
Elemezzük a nap eddigi történéseit;

Envy, ha jól értelmeztem, neked bizony névnapod van. Akkor bizony boldogat meg sokat meg mindent. Ha már elmúlt, vagy csak lesz akkor utólag is és előre is.

A szocilógia bezony nem sikerült. A gépek istene ezúttal nem segítet az e-vizsgában. Segond, nincs több vizsgám az évben. Siba-siba!

A postás tengerészgyalogosok utalták bank komának a pízt így már újfent költekezhetek korlátok nélkül. Dzsihád bizonytalan időre felfüggesztve, de tudom hol laksz, magyar posta!

Minden egyes alkalommal rá kell ébrednem, hogy a spontán rendeződésű kultúrközpont látogatások csudajó mókák, de én már papírmasé vagyok és gyorsan kidőlök.

Öt - kaput nyit a köd (gyanús, hogy ze nem így van X_x)

Ma jön a Games Workshopos rendelés. Inenntől kezdve csak festétekben és figurákban gondolkodom.

Jézuska hoz társast meg más mókát még ezek után. Talán Cowboy bebopra is fussa.

Lárifári.

Dragda; csak szorgossan, a karácsonyi időben a MÁV felfüggesztette a sztárjkot, mi pedig lecsapunk. Idealista hippi tüntetésünkel megbánitjúk az országot. Ia! Ia!

 
Ankh-Morpork had dallied with many forms of government and had ended up with that form of democracy known as One Man, One Vote. The Patrician was the Man; he had the Vote.