beküldve: 2009-01-12 18:09:05
(#796) Válasz Aizen (#795) üzenetére
Karez
[ Gyalog ]
A Bleachbe megint azt hallotam hogy elkezdenek fillerezni
Envy: Mindennap? Már ezeket a részeket 10x-er láttam.


Lesz filler?! Ú , én már nagyon ideges vagyok ezzel a Bleach-el. Még 3 esély van. Még 3 filler, és abbahagyom.


Az e heti rész még nem filler lesz (Kanálka fejű és Kenpaci összecsapás végső menete)
És ezek után a neten furábbnál furább címek jelentek meg (azóta sajna hivatalosak lettek)
203.rész - Karakura Town Gathers! Aizen Versus Shinigami (ezzel még gond nincsen)

204.rész - Ichigo's Seppuku Persuasion Strategy (ööö ilyenre nem emlékszem hogy lett volna...)

205.rész - Thump! The Football Tournament of Hollows (no itt már beüt a sz*r!!!! Ez már filler!!! És inenntől kitudja meddig fognak menni)

Pedig még a manga s*ggében sincsenek, így is mostanság egy rész felét a visszaemlékezések viszik (első 2 perc lassan!) erre mégtöbbet akarnak lassítani de nemtudom hogy hol a picsbe.....de merem remélni a Turn a Black Pendulum arc-ot nem hagyják ki, ami kévzi a bleach előzmény szála és elég sokat megtudunk mégis mi történt 1000 évvel ezelőtt! (egyetlen manga arc mait folyamatosan követtem)
De ezt a kis örömet is elveszik tőülnk az anime-t alkotó studiója, és jó ha júniusban talán továbbnézhetjük.
(Kubo pedig rákapcsolhatnak, pl. egy hét 2. fejezetel, igen tudom hogy megvan kötve a keze hgoy egy héten csak 27 oldalt rajzolhat, de akkor is.....akkor inkább az anime-t szüneteltessék fél évig vagy valami....)
 
"I'm no hero, never was, never will be!" Solid "Old" Snake