beküldve: 2009-01-13 00:09:34
(#624) Válasz martin (#619) üzenetére
alister
[ True mangafan ]
Alister, nem túl jó veled vitázni, szemmel láthatóan olyannyira elkötelezted magad az álláspontod mellett, hogy mást meg sem hallasz. Az, h kiemelsz egy mondatot a szövegemből aminek folytatásának olvasata épp az amit te is reflektáltál rá, elég politikusi húzás. Ha annak készülsz elnézést, és csak így tovább.
1. A vitában nem ártana objektív tényeket felsorolni
Spoiler! Klikk ide az olvasáshoz.
ha meg akarsz győzni

Közbevetés: a részemről ilyesmiről szó sem volt, abszolút a saját erkölcsi mércém alapján tartom tetűnek

Spoiler! Klikk ide az olvasáshoz.


2. Ha nem idézem be az egész hozzászólást, annak "talán" az az oka, hogy a többi rész nem releváns...

meg hogy már így is elég spoileres infó szerepelt spoileren kívül


Te először leírtad, hogy 'Az a mentő körülmény, hogy...' ami ugye azt jelenti, hogy van mentőkörülmény (ami mellesleg és szvsz nem az, mert
Spoiler! Klikk ide az olvasáshoz.

Aztán jött a 'Persze persze az lett volna a helyes, ha...', ami meg azt jelenti, hogy te is úgy látod, hogy utolsó szemét genya dolog volt
Spoiler! Klikk ide az olvasáshoz.

Esetleg arról lehet szó, hogy tévedésből mentő körülményt írtál enyhítő helyet. Mert úgy már érthető és az én nézőpontomból is méltányolható lenne az okfejtésed.


Tudom, nekem van csökött, feudális értékrendem, de szerintem erre nem mentség, amit írtál. Analógia: a hirtelen felindulásból elkövetett emberölés is bűncselekmény
Spoiler! Klikk ide az olvasáshoz.

//Abszolút nem ide tartozik, csak a jegyzőkönyv kedvéért: amit tévesen a szemere rósz, az nem politikusi húzás, hanem egy klasszikus retorikai alakzat.//
//Te jó ég, mennyi spoiler! //

 
"A napra lehet nézni, de nem egészséges."
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2009-01-13 00:23:36