beküldve: 2009-01-13 11:19:35
(#800) Válasz Mariko (#798) üzenetére
Karez
[ Gyalog ]
205.rész - Thump! The Football Tournament of Hollows

A szüneteltetés sem biztos, hogy jó ötlet, lásd: Inuyasha, amit elvileg szüneteltetnek, gyakorlatilag viszont valszeg sose fognak befejezni.


De pl Inusyasha-t nyugodtan folytathatná a japán studió, mivel tavaly őssz eleje felé fejeződött be a manga.
Ergo nem oszt nem szoroz nyugodtan folytathatják, csak sajna sztem nincs elég igény rá japánban hogy most plusz 30.részel már lezártnak tartsuk a sztorit animációsan is.(ennyi erővel én sajnálom hogy a Berserk-et nem folytatják, pedig lenne rá anyag csak igény nincsen sajnos)

A FMA-et is február március környékén fogják folytatni (vagy újra kezdeni? hallottam ilyet is hogy hitelesebben manga szerint csinálják most meg) szal ez is marhaság hogy ne legyen jó ötlet.

Én max egy fél évet mondtam semmi többet, ennyit bármelyik bleach fanboy/girl nyugodtan kitud várni, a tetejébe még az animáció is javulhat nagy mértékben, hisz van idő jobban kivitelezni a dolgokat (Ha movie-kat megtudják alkotni oylan minőségben mint pár manga vagy régebbi epizód részt akkor én már boldogabb lennék)
Lásd:
Grimmjow vs. Ichigo fight 3.-ik meneteréle közel 2 hetet kellet várni.
Mégérte? NANÁ!
Egy olyan epizódot tudtak kreálni ami már évek óta nem lehetet látni Bleach-ben.
 
"I'm no hero, never was, never will be!" Solid "Old" Snake