beküldve: 2009-01-17 23:34:25
(#474) Válasz Mariko (#473) üzenetére
Zurelily
[ Addiktgyanús ]
Még mielőtt bárki félreértené nincs semmi bajom a BL-lel, csak azzal amikor hála a fangirlök áldásos tevékenységének tévesen elterjed egy sorozatról, hogy BL, aztán meg jönnek az undorodó kijelentések, teljesen alaptalanul.

Ezt megértem. :) Mondjuk én szívvel-lélekkel a BL mellett állok, de nem tartozom az agyatlan fangirlök közé, ergo próbálok objektíven hozzáállni a hasonló témákhoz. Tökéletesen tisztában vagyok vele, hogy a nőkre irányuló fanservice semmivel nem több a férfiakra irányuló fanservicenél, vagyis mindkettő arra megy rá, hogy az adott sorozat kelendőbb legyen. Ez így jól is van, csak tényleg elég sokan (elég sokszor...) túlságosan is bele tudják magukat élni mondjuk egy párosításba. :))

Ugyanakkor azt is meg kell mondanom, hogy néha némelyiknek több alapja van, mint átlagban... De ez már más kérdés.


Szerk.: még valami, mielőtt elfelejteném. Az lj-n például kifejezetten örültek az új fejezet spoiler képeinek a rajongók (nagyrészt persze fangirlök). Nem vagyunk ám olyan rosszak, csak néhány őrültebb egyed rossz fényt vet ránk. Hajrá, Sebas-chan!! :)
 
9/28 NEVER FORGET
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2009-01-17 23:40:47