beküldve: 2009-01-18 22:22:12
(#731)
The Exiled
[ True mangafan ]
jaaaj a kedvenc topic-om,de régen írtam ide^^ Hamár feljött a téma: Engem szülők nem tiltanak,netet nem vehetik el,nekik is kell,gépet sem,mert az nekem kell,ha valami sulis dolgom van,szal ez olyan,tudom,de úgy teszek mintha nem tudnám dolog van itt nálunk.Igaz én nem feszegetem a határokat hentai-al(nem is szeretném),de azért látom,hogy nem tetszik neki...Apám szerit ez is csak gy mániám,az év végére kinövöm.Kijeletettem,hogy foglalja írásba és 2 év múlva találkozunk Tesmónak elmondtam a Nana 1 ismertetőjét,kijelentette,hogy ez kisgyerekeknek való hülye történetek,de nem foglalkozik vele,mert ő sem mutogatja nekem a ponyvaregényeit Osztálytársak,lányok: egy kivételével(ő ugyanis mangafan) mindenki csal szid érte: Ilyesztó horrorkönyvecske ala death note,undorító leszbi sztori kat olvsagatok(ez a Nana lenne).A fiúk elfogadnak,kjivéve 1-et,aki kijelenti,hogy hogy a francba vok ilyen hülye,hogy 2000-ért veszem darabját, és "Szukimakit" olvasok....-.-...Tanáraim eddig csak akkor szóltak meg,ha órán olvasgattam,bioszon azt hittem mindjárt fejbevágom vele a tanárt,felelés volt,a kijelölt cuccal végeztem és rámrivallt,hogy tegyem el,miközben az osztályt csitítgatta,hogy dolgozzanak és ne beszélgessenek.Irodalom tanárom,meg tudja hogy viszonylag perverz vagyok1: Megmutattam neki a könyvem2: Egyszer órán nem figyeltem oda,és elkezdtem világítgatni a lézeres tollammal.egyszer cask elengedem magam,lőredőlök,elbambulok erre a tanár elordíja magát: Kurai András,te meg mit csinálsz???Én nem értettem,hogy mi a gond,ő nem volt hajlandó elmondani.Később rájöttem,hogy a mellére villogtam éppen xD
 
He said "Son have you seen the world? Well what would you say if I said that you could? Just carry this gun you'll even get paid" I said, "That sounds pretty good"