beküldve: 2009-01-21 20:24:18
(#256) Válasz Mariko (#255) üzenetére
Fyndra
[ Rászokóban ]
Tiszta jó ezek szerint, hogy megnéztem az első, meg az utolsó részt az animéből, és ennyi Én nem tudom, valamiért a legtöbb kedvencem lezárását elszúrják, tisztelet a kivételnek (eddig egy shounen és két shoujo-favom volt a kb tizenöt nagyon kedvencből, ami tisztességes anime-adaptációt kapott)

A drámázásból tényleg kicsit sok lett a végére, de szerencsére normális a lezárás.
Nekem a legjobban az tetszett a mangában, hogy olyan, hm, hogy is fogalmazzak, szívmelengető a történet Kippei milyen kis házias lett a végére... (egy kezdő anyuka sehol sincs hozzá képest XD)

középen egy nagy kép körülötte sok-sok kicsivel, amitől iszonyatosan túlzsúfoltak és tiritarkák lettek


Jah, azon én is kiakadtam néha, kicsit patchwork-érzésem támadt, meg megfájdult tőle a szemem (időnként megdöbbenek azon, milyen gáz shoujo-borítókat hoznak össze, HanaKiminél pl van egy-két retinaégetős, mintha a mangaka a sok fekete-fehér után nem tudná, milyen színeket használjon XDD)

Ilyen "életszerűbb" shoujóból (mert pl. egy "mit tesz isten, a suli no.1. pasijával bérelek közös lakást" vagy "óh, a szüleink házastársat cseréltek, segáz, tudod mit, járjunk"-típusok kevésbé életszerűek szerintem XD) amúgy tudom ajánlani a Kodochát, néha hasonló a hangulata, mint az Aishiteruze Babynek
 
A boldog lét egyik alaptörvénye: minden olyan hasznos holmit fokozott gyanakvással kell kezelni, ami kevesebbet nyom, mint a saját használati utasítása.
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2009-01-21 20:25:13