beküldve: 2009-01-24 22:25:40
(#9922) Válasz ∂z (#9918) üzenetére
Yaven
[ True mangafan ]
desz nót, a halállista. ez a kiejtés...
egész jó szinkronnal csak nagyon nem illik a kis gömbfejűhöz a sorozat Light szinkronhangja


Pont hogy nem úgy kell kiejteni...bocs, de erre allergiás vagyok; 9.-ben nekünk az anyanyelvi tanárunk a fejünkbe verte, hogy ne sz-eljük a th végződésű szavakat... Szóval akkor már inkább det nót, mint az "sz" betű Bocs mégegyszer
Na de igazából nem is erről akartam irni...
A filmbeli Light szerintem legjobban egy páviánra hasonlit De az is igaz, hogy eléggé jó szinész, csak kicsit hiányoltam a játékából, meg az egész kinézetéből azt a fölényes arisztokrata-szerű aurát, ami a mangában, meg az animében körüllengi...
Na meg az első filmben a körmei...nah az kriminális volt...pont egy olyan szereplőnek, aki sosem izgul az élete miatt és mindig magabiztos, lennének tövig rágott körmei Viszont szerintem a Misát alakitó szinésznő egyszerűen tökéletes volt. Az előzetesekben még irritált, hogy miért barna haja van, de amikor szerepelt, az nagyon jóóó volt
Meg Light apja is nagyon jól hozta a rendőrfőnök szerepet.
L kicsit babaarcú lett, de az még elmegy... Matsuda is jó...azon meg csak röhögni tudok, hogy beraktak egy nőt is a csoportba...
Spoiler! Klikk ide az olvasáshoz.

Uhm...kik voltak még...jaj igen Watari...ő sztem egy szürke és hétköznapi komornyikká zsugorodott a filmben.

Ti mit gondoltok? (és bocs az iszonyat hosszú postért )
 
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2009-01-24 22:27:25