beküldve: 2009-01-27 20:11:48
(#903) Válasz The Exiled (#902) üzenetére
Yaven
[ True mangafan ]
Nem nem nem! x3 nem hagyjuk a filozófiát.Űzzük azt amit szeretünk,persze értelmes kereteken belül( pl gondolnék a kis 9-10 éves megerőszakolóra szegeden.na ő,nem jól értelmezhette az ilyen dolgokat.).Apám a cikk után,elfogadta az őrületem,anyámnak még nem mutattam,ő hajthatatlan! Nembaj,majd megmutatom neki is a cikket x3 am nem értem szülők mért mérgesek: jól tanulok,jól gitározok,élek társasági életet,szorgalmas vagyok és értek a gépekhez x3 És még mindig kitartok amellett,hogy márc 15-én nagy mangafelvonulást csináljunk pesten,kikerülve a tüntetők útvonalát x3


Azt a felvonulást inkább 14-én csináljuk, a szülinapomon Na meg nemcsak azért, de az egy állami ünnep, ne keverjük már bele a mangákat mindenbe. Ok-ok, én is szeretem őket, meg minden, de azért a saját kultúránkat, meg történelmünket is tisztelnünk kell annyira, hogy legalább azon az egy-két napon avval foglalkozzunk. Na jó, többet most már nem offolok, igérem
A szülőkkel kapcsolatban pedig úgy látszik nekem marha nagy mázlim van, mert anyukám mindig is úgy állt hozzá ezekhez a gyerekkori, meg már nem annyira gyerekkori mániákhoz, hogy 'majd csak kinő belőle a gyerek' és igy is lett. Persze még néha a Scooby Doo-t is megnézem a tv-ben, mert poén...