beküldve: 2009-01-29 14:11:34
(#741) Válasz Hoshi San (#739) üzenetére
Sen17
[ Addiktgyanús ]
Írtál a Shonen Jump-nak? Na erre kíváncsi vagyok. Kifejted bővebben? Mellesleg a Dharmával nem próbálkoztál-e már/fogsz?:?


Igen, írtam, egyszer kaptam egy visszajelzést, hogy megkapták, ha valami gubanc van, értesítenek, aztán meg azt, hogy a levelemet átadták az illetékes részlegnek. Azóta mondjuk semmi nem volt, de türelem rózsát terem, és a Shonen Jump nem az egyetlen esély arra, hogy beindítsam a tervemet. :)

A Dharmávról azt hallottam, hogy nem valami jó, azt mondták, hogy figyeljem az oldalt, és pályázzak....


Wow ez komolyan hangzik Már egy csomó felkérést kaptam lelkes emberektől, hogy indítanának Jump szerű antológiát és rajzosokat keresnek, de mondanom se kell egyikből se lett semmi, nem gondoltam volna, hogy mégis valaki ennyire komolyan veszi *virtuális nyakbevetődés*

Amúgy a Dharma meg sz'tem egész más tészta mivel kizárólag one shot-okra koncentrál és nem folytatásos sztorikra, mint a Jump. De kezdeményezésnek szerintem nagyon jó volt, beindította a szerzői kiadványok megjelenését.
 
We've been dreaming But who can deny, It's the best way of living Between the truth and the lies.