beküldve: 2009-02-01 17:39:43
(#779) Válasz Sen17 (#777) üzenetére
Hoshi San
[ Gyalog ]
Én is gondoltam már erre de ugye nekem nincs meg a Sen által emlegetett kezdőtőke


Nem kell hozzá kezdőtőke feltétlenül. Már elkezdtem dolgozni egy weboldalon, de szegény még elég kezdetleges, de ugyanazokat a célokat szolgálná (ha majd teljes funkcionalitásában fog működni), mint az a magazin, amelyet megálmodtam. Úgy indítanám be a dolgot, mint a Google vagy a YouTube: a szolgáltatók észrevették, hogy nagyon sokan klikkelgetnek az oldalra, és azt mondták tesznek oda reklámot, de meg is fizetik, hogy az a reklám ott van. Én mért ne tehetném meg ugyanezt? A befolyt pénzt átforgatnám ebbe a manga-megjelentető vállalkozásba, hogy saját kiadót nyithassak. Elég jól hangzik, nem?


Hű durva terv ÉS nem is hülyeség! Jó persze Youtube mennyiségű nézőt nehéz lenne odacsalni(hacsak nem multilanguage a dolog - bár ez sem utolsó ötlet ) de tényleg lehet belőle valami. A honlapszerkesztéshez ugyan nem konyítok(max gportal szinten ) de bármi másban szívesen segítek(jobban fogalmazva szeretnék segíteni *__*) Akár a multilanguage dologban is, németre angolra bármit bármikor Vagy akármi másban! Ez a sok kacsa ajánlat után végre egy életképes ötlet


Nagyon örülök ehhez a hozzáálláshoz, és szerintem dolgozhatnánk együtt. Még ugyan a weblappal odáig nem sikerült eljutnom, hogy hogy lehet megcsinálni ezt a regisztrációs dolgot, ami azért lenne jó, hogy könnyebben számon lehessen tartani, h melyik manga kié.
De ez a nyelves dolog nem rossz, én is gondolkodtam rajta, és az angol meg a német nekem is fekszik (angolul társalgási szinten simán beszélek, németből érettségiztem, most japánul tanulok). Ez a többnyelvű dolog azért is lenne jó, mert akkor a körülöttünk levő országokból is lehetne csábítani a mangakákat...
 
星さん