beküldve: 2009-02-03 12:47:58
(#861) Válasz wakka (#804) üzenetére
Night Angel
[ Új arc ]
De gondolj a görög szobrászokra: nekik ki tanította a szobrászatot? Senki nem fikázza őket.... :)


Ejjnye azok a fránya művtöri hiányosságok.. Kérlek alássan a görög szobrászok a mesterüktől tanultak segédidejük alatt... Valószinüleg azért nem fikázza őket senki mert klasszikus (állandó) értéket képviselnek és mert amit csináltak azt elég régen csinálták....

kösz Aizen de nem arra gondoltam (ezúttal )...
legalább van aki elolvassa amit írok...

Sen17(mé 17?''~.~): nem. nem akarom a "nagyszerü" rajztanárokat dícsérni csak tapasztalatból beszélek... meg próbálnék rávilágítani arra, hogy hiába Schumacher valaki ha trabanttal akar a Hungaroringen furikázni...



Már ne is haragudj, de Schumacher attól még, hogy egy trabantot tesznek alá, ugyanúgy jó vezető marad....ERRŐL ENNYIT
És a manga rajzolásról ugyanez a véleményem...attól még, hogy nem futkározol tanárhoz, hogy az minden kis hibádat kijavítsa és véletlen se fejlődj önerőből, attól még lehetsz nagyon tehetséges és jól kihangsúlyozom MŰVÉSZ!
Ha jól emlékszem Da Vinci se járt tanárhoz miközben megalkotta a Mona Lisa-t. Meg pl.: Naruto szerzője se mászkerált manga suliba...aztán valahogy mégis elég jól megy neki...
És ami még nagyon lényeges...mehetsz te tanárhoz sírni-ríni...ha nincs tehetséged, akkor nincs az a tanár se aki megtanít rajzolni...
És még egy utolsó példa...én se jártam versírásra...se emelt magyarra...mégis országos negyedik voltam versírón...