beküldve: 2009-02-04 19:43:35
(#869) Válasz wakka (#863) üzenetére
Night Angel
[ Új arc ]
Akkor minek jársz iskolába/jártál? Otthon kapsz finom himi-hamit anyucitól, a neten megtalálsz mindent amit akarsz vagy ha meg nem akkor megveszed a szükséges tankönyveket és kész - így még a menetidőt is megspórolod. Igazad van, lejárod a tankötelességedet és mehetsz dolgozni vagy maradsz otthoni képzésben - csak a szüleid arckifejezésére lennék kíváncsi amikor ezt bejelented... Mit tesz a diploma, meg az egyéb végzettséget igazoló papír ha úgyis te vagy a legjobb?



Na ide figyelj kedves wakka...nem minősíten hogy mekkora szálástakarmány meneger vagy.

Először is, hogy tudd...jelenleg is tanulok PTE-BTK, ami nem egy rossz hely. És nem vetem meg a tanulást, sőt nagyon sok olyan tantárgy van ami érdekel...és hogy még jobban ledöbbenj, tanár szeretnék lenni...csak hogy annyit még én is tudok, hogy a tehetséget egy tanár sem tudja belédültetni, max segít kiforrasztani, ha jóhiszemű, vagy nagy ívbe tesz az egészre...

És ha a családom ennyire érdekel, akkor csak, hogy tudd...anyám egyedül tart el, mert faterom lelépett, mikor 16 voltam...és az indok mi volt?
Anyám súlyos beteg, három balesete volt, és mindennelet Dialízis kezelet, alig lát és nem gyengén cukorbeteg...a középiskolás éveimben őt gondoztam és még most is, mert egyedül képtelen megtenni sok mindent. A rokkantnyugdíjából élünk...ÉS SZERINTED ÉN VAGYOK AZ ELKÉNYEZTETETT???

Nem mintha valaha is panaszkodni szeretnék...Rám ezt a keresztet mérte az isten és büszkén viszem, még ha nehéz is. Azt gondolom nálam nem sok szociálisabb embert találsz...és talán pont ezért állok ki a barátaim mellett is, akik nívos sulik nélkül is fel tudnak mutatni olyan szuper dolgokat, ami rólad jelen tudomásunk szerint nem mondható el...

Szóval nem ártana, ha elgondolkodnál mielőtt kinyitod az olajtó szádat és mások lelki világába gyalogolsz. Te egy gonosz ember vagy, aki úgy ítélkezik, hogy nem figyel a körülményekre.

És nem tudod elfogadni más véleményét...pedig te vetetted fel ezt a témát. Mellesleg úgy oltasz valakit, hogy nem is ismered?...Én ezen most csak nevetni tudok, mert ez itt a Te szegénységi bionyítványod bemutatása volt!!!De ez valahol szomorú is
 
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2009-02-04 20:34:14