beküldve: 2007-03-17 18:47:45
(#44)
Hanon
[ True shotafan ]
Igen igen,Munsu hasa viszi a fényt az egész mangába ^^
Szerintem a Bangdzsa rombolja a hangulatot...Munsu és Vonhjo nagyban ölik egymást,az meg épp "szabadul".Nagyon nem illik bele,teljesen felesleges karakter,nélküle is elég volt benne a poén,vele már túl sok.Nem,ezt nem úgy értem,hogy ne legyen benne humor,csak gondolom Bangdzsa a vicc kedvéért van benne,pedig nélküle is jól elpoénkodtak.
Azok a külön kis történetek engem is nagyon megragadtak,annyira szívhez szólóak,meghatóak és művésziek...ugye lesz minden kötet végén? ^^
Negatívum még a sok félregépelés...azt úgy szerettem mikor bandzsa lett a bangdzsából XD ("hogy meszérelted..?" XD) Jó,jó befejeztem..
Sando ruhája? Hát,el nem tudom képzelni,hogy hogyan hajol le anélkül,hogy ne akadjon meg a csupasz mellén minden férfiszem...bár gondolom így is akadoznak
Munsuval csak az a gond,hogy tipikus "divatpasi".Avagy "nem vonzódom senkihez,nem ismerem be hogy bárkit is szeretek" ehhez hozzájön még,hogy mindig jól dönt,sose hibázik (najó,csak leölte a császárt,de beismerte és bánja is),és ezek engem általában nagyon idegesítenek...de mégis,az a has valahogy eltereli a figyelmem ezekről ^_^
 
What? Robot zombies with lasers? Lasers don't exist!