beküldve: 2009-02-24 14:00:06
(#1118) Válasz Hoshi San (#1117) üzenetére
wakka
[ Megszállott ]
Mechanikus ceruzáról még nem hallottam, de majd utánanézek.
Jelenleg 2B-s rotringheggyel garázdálkodom, kihúzásnál meg általában fekete zselés tollat v tűfilcet használok - amelyik épp' fellelhető otthon. Árnyékolni viszont - bevallom férfiasan - fekete golyóstollal szoktam, mert nekem nagyon szuperul bevált az utóbbi öt évben. Egész jó árnyalatokat lehet vele előhozni Erre mind a matek-, irodalom-, és szaktantárgyak óráin jöttem rá ^^*


Néhány éve csináltam egy novella adaptációt legalább 5 technikával úgy, hogy az egész össz vagy 20 oldalas lett - szóval iszonyú hülyén nézett ki... XD
Szóval zúztam teljesen golyóstollal is több színben egyszerre, ami azért elég jól nézett ki egészen addig amíg be nem scanneltem... sajna a világosabb árnyalatok úgy eltűntek mint a pinty... azóta nem erőltetem.

Az gimiben többet rajzoltam angol órán mint rajzon... és hát egyszer észrevette a tanár, hogy nem írom le azt amit már tudtam és ezenfelül még a fonetikát is mellőztem, ezért aztán újra kellett volna írni az egészet... de csak kellett volna, mert nem történt meg
Roppant jó barátságban voltunk azután el lehet képzelni..