beküldve: 2009-02-24 15:16:36
(#13500)
The Exiled
[ True mangafan ]
yo!
Kemény egy napom volt ma.... Regel 30 perccel később indultam,mint akartam, majdnem elkéstem,első órán padtársam bökdösött a ceruzámmal,hogy felébresszen, technikaórán iszonyat lassan dolgoztam,törin 3-szor bealudtam,egyszer a tanár kérdezte meg,hogy melyik fogalom fárasztott ki ennyire( szerencsére nem olyan haragudós rám ),1-szer önerőböl maradtam ébren, utoljára meg a 3 paddal arrébb ülő srác vágott a fejemhez egy randírdarabot....a tesióra ébren tartott szerencsére... az aranygaluska meg életmentő volt most meg lehet hogy megyek aludni....ááááá,nem lehet,még mindig magyarítást kell keresnm a rohodt Pocket PC-hez ( valaki ki tudna segíteni? ),meg le kell ellenőriznem,hogy m van 5 dvd-n + holnap ének felelés,amiből egy kukkot sem értek... Bazd hogyan várja el,hoghy énekelejk el,olyan 2-3 oldalt,úgy hogy a: nincs hangom,b: nincs erőm megtanulni...+ töridoga is lesz hétfőn,egy nagyhalom anyagból... és 3 hét múlva gitárverseny. Meg a héten és jövő héten lesz tesifelmérés...Meg ünnepségen is gitározok...meg meg.... meg mindeeeeen!!!!!!! Emberek,valaki vmi segélyt tud nyújtani?
 
He said "Son have you seen the world? Well what would you say if I said that you could? Just carry this gun you'll even get paid" I said, "That sounds pretty good"