beküldve: 2009-03-03 20:50:29
(#14495) Válasz The Exiled (#14479) üzenetére
wakka
[ Megszállott ]
Emberek,segítség! anya elengedre con-ra,de apa azt mondja,hogy nem enged,mert kiszúrják,hogy nem vagyok pesti,= kizsebelnek és megvernek... meg nemtom mikor leszúrtak egy kosarast a trolin és pár ismerőse mondott olyanokat,hogy néha látnak zsebeléseket is...
Mit tegyek?



Aztakurv@élet. Nem is hittem volna, hogy egyeseknek röntgenszemük van... Mondjuk elég gyengén muzsikálhat, mivel én csak bicskával és körömcsipesszel járok
Jó hírem van; én nem szoktam megverni-kizsebelni, csak sikátorba vonszolni-megerőszakolni... jobb ha tudod hogy a jótestü kis fiatal málcsikok a gyengéim he-he

Komolyságtól megfosztván a mondanivalót megosztom véleményemet, miszerint a két szép szeméért nem szúrnak le senkit se, főleg meg tömegközlekedési eszközön nem, hacsak nincs valami vaj a füle mögött - valahogy nem kifizetődő tömegben szurkálni, hacsak nem több év fegyházbüntetésed alatt szeretnél elmélyülni a zen buddhizmus rejtelmeiben és az anális barátság mélységeiben...

(nyilatkozat: nem, kedves olvasók, nem vagyok buzi, perverz, ámokfutó és fajtalankodásra hivatott --- mindössze szeretem ami jó... )