beküldve: 2009-03-09 17:21:47
(#886)
Losonci Anna
[ Új arc ]
Még mindig gazdát keresnek a következő cuccok, melyektől szeretnék megválni (képekkel!):

-Neon Genesis Evangelion angol nyelvű manga 1-4 kötet, a régi Viz Comic kiadás (nagy méretű manga könyv) már nem kapható, ráadásul az 1. kötet collector's edition, vagyis visszafelé kell olvasni :) kötetetként 2000 FT, de együtt a négyet odaadom 6000-ért, tehát egyet ingyen!

-Két darab Sailor Moon német nyelvű artbook, mindkettő jó állapotban. Az egyik keményfedelű, védőborítós, egy helyen kicsit szakadt, de a könyv maga sértetlen, 2000 Ft A másik puhafedeles, 6. számú, a Sailor Moon utolsó szériájának rajzaival. Ez utóbbi 2500 Ft.

- CD-k: Die Superhits Für Kids (német) széria:
Vol. 2,3,4,5,6,7 (a 3. és 6. poszteres borítóval, a többi csak borítóval) ezeken japán SM dalok is vannak!
Super Moonies széria: Sailor Moons Welt, Sailor Moons Wintertraum (eredeti borítócímlap nélkül) és Die Macht Des Mondes, német SM dalokkal. Borítóhiányos CD-k 500, többi CD 1000 Ft.

-Japán nyelvű mangák: -egy szamurájos manga 5. kötete, mivel a cím japánul van sajnos nem tudom elolvasni
-egy színes Doraemon manga 1. kötet, mindkettő 2500 Ft.

-További angol nyelvű mangák: Lone Wolf And Cub 9. kötet
No Need For Tenchi 3. kötet (Magical Girl Pretty Sammy), mindkettő 2500 Ft.
Dragon Ball Z mangafüzet, 8/2
Ah! My Goddess! mangafüzet 5., The Fourth Goddess (mindkét füzet 450 Ft)és még:How To Draw Manga - Bishoujo Pretty Gals 2000Ft

Továbbá eladó egy nagyon jó minőségű, kb. 16 cm-es Evangelion: Ayanami Rei figura, 2000 Ft.

Én Bp-i vagyok, Bp-n személyes átvétel mindenképp, vidékre is postázok, de ez esetben a postaköltség is hozzá jön az árhoz, ez esetben megbeszéljük a fizetési módot! Akit bármelyik áru érdekli, e-mailben keressen: losonci.anna@gmail.com