beküldve: 2009-03-12 12:05:03
(#666)
Luggi
[ Új arc ]
Kedves AMV kedvelők és készitők ! A segitségeteket kérném, ha erre jártok épp a topikban. A VCA 2009 (Viewers Chocie Award) egy, az AMV.ORG közössége által megszavazott, 2008 legjobb AMV-it és alkotóit számos kategóriában tömötritő közösségi dij. Az e heti elődöntőbe (semi-final) én és velho bejutottunk sikeresen a nevezett magyarok közül.

Akinek 2009 január 1-nél régebbi , élő AMV.ORG-os profilja van, és úgy gondolja, hogy érdemesnek tart minket a szavazatára, azt kérem, hogy 1-2 percet rászánva az idejéből, a profiljába bejelentkezve szavazzon ránk.

Tehát katt ide:

[Link]

Ha bejön ilyen szöveg hogy:

Please read and accept the Voter Agreement before nominating/voting in the Viewers Choice Awards.


Pipa be a dobozba és Katt az Agree gombra, ezután be kell jönnie egy két hasábos táblázatnak rajta a fő kategóriákkal (Best Action.....Best drama....és igy tovább)


Itt amelyik kategóriába szavazást kérnénk:

Best Action -> velho
Best Multi Editor Project -> velho
Best Trailer or Commercial -> én azaz luggeriano
Rookie of the Year -> én azaz luggeriano

Úgy kell szavazni, hogy katt az adott kategórára: itt bejön egy névlista. Ott jkell kiválasztani a megadott nevünket, majd pipa a név előtti dobozba és alul katt a Nominate gombra igy a szavazat el van küldve. Ezt 4x 4 külön kategóriában kellene megismételni.

Fontos !!!! Március 16-ig azaz jövő hétfőig szavazhat az, aki szeretné a magyar elődöntősöket megtámogatni .


Előre is köszönjük a támogatást ! Reméljük szavazataitokkal bejutunk a jövő heti döntőbe.
 
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2009-03-12 12:05:53