beküldve: 2009-03-14 22:13:28
(#15987)
Yaven
[ True mangafan ]
Sziasztok!

Két óra megfeszitett munka, kétségbeesés és 5 oldalra regisztrálás után végül a határidő előtt 20 perccel sikerült feltölteni a weblapom. (Info házi volt.) Na de ekkor mivel szembesülök: meghosszabbitották a határidőt 2 nappal. Ez annyira tipikus! De legalább megvan!

Fórumtaliról: jó volt! A mi asztalunknál ráadásul összegyűltek a szivatós/gyilkos hajlamú egyének, úgyhogy duplán kiéltük magunkat... Az evés -vagyis az én esetemben az evők kicikizése- után lementünk a Duna partra, ahol igazából semmi nem történt, majd gyors ( ) elhatározzással a kocsmák felé vettük az irányt. Néhány nem túl sikeres próbálkozás után kikötöttünk egy piros pados helyen, ahol további fél órányi beszélgetés után rájöttem, hogy vár az infó házi! Gyors búcsút vettünk a többiektől, majd Fisivel és Bencével elindultunk hazafelé.
Node itt a nagy kérdés: hol vannak most azok, akik maradtak a kocsmában? Van egy-két sejtésem...

Jaj és a társaságról: nagyon jó volt, bár sajnáltam, hogy kb. csak a felével tudtam igazából beszélni, mert a többiek messze voltak. Nem baj, majd legközelebb más lesz az ülésrend