beküldve: 2007-07-18 15:27:38
(#74)
Daimoon
[ Megszállott ]
Nekem ez a dolog egészen jól megy a szülőkkel.... Apa Árnybíró mániás és megígérte, hogy a többi kötetet ő veszi meg Anya kiolvasta a Princess Ai-kat meg a Bolondok Aranyát...Mamámnak az a véleménye a mangákról, hogy szép-szép, de túl kicsi a betű ( hálával tartozom neki, ő vette meg az Árnybíró 1-et)...
Apropó (ugye én vagyok az a személy, akinek igazán megygyűlik a baja a manga téren..Visszatérve Tanga Incidens)
Mivel Békés megyei vagyok, így a legkézenfekvőbb a Békéscsabai Alexandra ( center).
Nemrég újították fel, és a mangák a Fantasy/Sci-Fi- hez kerültek :) (haladáásss)Haverommal megbeszéltük, hogy elmegyünk mangát venni ( ha azt mondom, én komolyan gondolom, 10.000-forinttal felfegyverkeztem)
Egyből az említett polc felé mentünk. Olvasgattunk, nézelődtünk, amikor odajön hozzánk egy kb. 6 éves kislány. Leveszi a polcról a Nyári Srácokat, és odakiabál anyukájának:
- Anya nekem ez a bikinises csajszisos képregény kell!
Az anyukája odajön hozzánk, beleolvas...(elkerekedett szemek)...ránknéz..Persze kíváncsisággal pont az a kötet volt a kezünkben... Kicsit se volt égő
- Lilla, ezt majd később megveszem (kb. 10 év múlva?)
- De annya nekem ez most kell!! - a kiscsaj sírógörcsöt kapott, és végighisztizte az Alexandrát...Az anyukája vett neki kiengesztelésül egy micimackó- kötetet, bár nemhiszem, hogy annyira tetszene neki, mint a Bikinis Nénik
 
Én voltam a Kék Trollféleség a Sakuraconon xD =)