beküldve: 2009-03-17 07:08:52
(#16359) Válasz Zabpehely (#16358) üzenetére
Aizen
[ True mangafan ]
ubuntuuu ? az mi? kifejtenéd


Tudod mi az a Windows? (Remélem tudod, de szerintem igen, mert a Windows-t rakják be a gépbe elsőnek.) Na az UHU-Linux hasonlít a Windows-ra--->csak egy nagyon kicsit. Az Ubuntu, pedig hasonlít az UHU-Linux-ra. Ez igazából nem egy lánc, mert a Windows nagyon sokban különbözik az UHU-Linux-tól. Ezért max csak egy olyan lánc lehet, amiben két láncszem van. Elméletileg az Ubuntu rokona a UHU-Linux, még sincs (szerintem) hasonlósága. Na jó, talán egy pár dolog. Gyakorlatilag az Ubuntu nem rokona a UHU-Linux-nak. Ezt most évekig magyarázhatnám, hogy mi az az Ubuntu, de nem tudom elmondani, mivel elsőnek ismerni kell a Windows-t és az UHU-Linux-ot. Ha ezt a kettőt nem ismered (rendesen) akkor csak belegabajintalak és akkor a végén mikor megkérdezem, hogy mond el mi az Ubuntu, akkor valószínűleg ez lesz a válaszod: Az Ubuntu a UHU-Linux testvére, mert ott van a Windows, meg "mittudoménmi". ---> Ez csak egy feltételezés volt, ez valóban nem igaz. Másrészt az Ubuntu-t nagyon nehéz szóról-szóra, mindenről-mindenre, mindent tökéletesen elmondani az Ubuntu-ról. Ez ugyanígy igaz a UHU-Linux-ra is, a Windows-t meg szerintem mindenki kitapasztalta.
 
,,Hitler fején ugrálok!"