beküldve: 2009-03-22 12:44:56
(#17552) Válasz Sakamoto Riku (#17543) üzenetére
屍鬼レゲ
[ Megszállott ]
Rendben, de hol van Japán, kik azok az animék és miféle könyv az a manga? Mi az a Lordi?
True Mangafan léttedre érdekes kérdéseket teszel fel, remélem hogy csak viccből írtad^^"
Sziasztok!
Mindenki jól van? Remélem igen!

Épp az unokahúgicámnak készítek ajándékot. És hűűűha! Miket nem lehet ezzel a Google-al csinálni!!! Nem is tudtam, hogy ilyen öszetett képkereső is van... LOL...

Azt hiszem kezdek elkockulni. Gyorsan vissza kellene menekülnöm a könyveim mögé, nehogy a végén kis görbe hátú, szódásszifon szemcsis, kockaagyú gépbuzi legyek.
Bár... Ez a veszély nem igazán fenyeget... Túl távolságtartó vagyok a gépekkel.

attól, hogy pár órát a gépnél ülsz még nem leszel kocka, de ha a nap 24 órájából a gép előtt ülve játszol és nem komunikálsz a külvilággal+jó ha 20 percet alszol, na akkor már kezdhetsz aggódni, hogy kocka vagy e
amúgy én is csak unalomból ülök itt, el dumcsizok itt fórumon, olvasgatok neten, animézek, mangát olvasok néha(de kézbe jobban szeretek, csak nincs zsé), és hát ha megjönnek a könyvek amiket rendeltem biztos nem leszek egy jó darabig gép előttX3
 
Vigyázat, vigyázat. A cserkésző betör a házamba, és kalapál az ajtó előtt egy ideje. Meg se nyomja a csengőt? Mégis mi a fene járhat az eszében?
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2009-03-22 12:48:26