beküldve: 2009-03-22 16:21:04
(#17590) Válasz Zoé (#17587) üzenetére
屍鬼レゲ
[ Megszállott ]
Szivesen.
Am én se, csak kiskoromban mindig olyan fodrász készülékeket kaptam, v miket. Azok meg úgy végezték, h szédszedtem őket, h lássam h működnek.
Viszont volt (még megvan) egy akkora babám, h nagyobb volt nálam. annak annyi hajat csináltam, h szerencse nem tudott beszélni. Aztán egyszer úgy belakkoztam h azóta se lehet sehogy kibontani a haját szegénynek.-vizzel se, és semmivel. XD. Most a sarokban ül.
De volt már betéve focikapusnak is. Soook mindent megért.XD
nekem is van egy nagy babám, egy menyasszonyi barbie baba
szegénykém, spirituális idézéshez hasznááltuk hogy még vki legyen akinek foghatjuk a kezét és barátnőm aki a legidősebb vol tközüllünk megijedt és kirántotta a kezét úgy hogy kiszakadt és most úgy van szegény:(
igaz már a kiegészítői sincsenek meg, rengeteg barbiem volt azokat is mindig öltöztettem anyám ettől volt kiakadva hogy új babánál mindig leszedtem a ruháját és ráadtam másikat
de még 1 nagybaba van ami még dédimé volt asszem, annak anyu levágta a haját kicsinek, azt hitte megnő^^"
de a kedvenc babám amit nagyon szeretek az még az eredeti ruhjában van és a haja se annyira dúrva, asszem igazi haja van az ilyen normál méretű baba máig a kedvencem:)
húú asszem elkalandoztam de nagyon
közbe olvasom még mit írtatok, nekem is volt sellő babám anno a legolcsóbb a steffie babák voltak, jó népszerűek voltak azok is, és hát abből volt egy kishableányos, volt hozzá egy mini hableány isXD
meg volt terheses steffie, hawai-os, éneklős, beszélős, volt úgy 20nál több ilyen barbie hasonmás babám, de azért volt egy igazi barbiem is
 
Vigyázat, vigyázat. A cserkésző betör a házamba, és kalapál az ajtó előtt egy ideje. Meg se nyomja a csengőt? Mégis mi a fene járhat az eszében?
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2009-03-22 16:24:33