beküldve: 2009-03-22 18:33:45
(#1132)
Yakaii
[ Gyalog ]
Sziasztok!

Eladó rengeteg Mondo és AnimeStars magazin!

Mondok
Kép
Poszter nélkül darabonként 400 forint, ha megveszed az összeset kettő ingyen van.

AnimeStars-ok
Kép
Poszter és mangamelléklet nélkül darabonként 500 forint, ha megveszed mindet egy ingyen van.

Vannak még ezek az AS mangamellékleteim is, amik fogalmam sincsenek melyikhez tartoznak, ezért ha kell 100 forint darabonként.
Kép

Ez a WarCraft manga is eladó, eredeti ára azt hiszem 1800 Ft, 1500 Ft-ért adom.
Kép
Egyszer-kétszer olvasott, hibátlan állapot!

~~~~~~~~~~

Van még egy rakat Inu Yasha cuccom is:

Mangák
A második és a harmadik kötet, németül.
Kép1
Kép2
Kép3
Pár helyen gyuröttek, darabjuk 500 Ft.

Figurák
Amikor ezeket vettem játszottam velük meg minden (nem, nem voltam óvodás, csak jól elvoltam xD) ezért nem mindegyik van már tökéletes állapotban.

Miroku mini figura
Kép1
Ez tökéletes állapotban van, ezért az ára 1500 Ft.

Sango mini figura
Kép1
Kép2
Nincs sok baja, tulajdonképp csak a copfja jár le ha levesszük, magától nem, ára 1300 Ft.

Kagome és Shippou mini figura
Kép1
Ez van a legrosszabb állapotban: az íj felso része letörött, de még megvan viszont a nyíl hegye már nincs meg. Ezért z ára csak 800 Ft.

A figurákhoz megvannak még az eredeti dobozok (bár ahol kinyitottam ott szakadtak) azokat adom melléjük ha kell.

DVD-k
Az elso 4 DVD alig használt állapotban, csak párszor lettek megnézve. 1000 Ft darabjuk.
Kép1
Kép2
Kép3
Kép4
Kép5


~~~~~~~~~~

Személyes átvétel lehetséges Budapesten, postázni is tudom, de azért a postaköltséget elkérném (attól függ, hogy mit küldök más-más a postaköltség).

Ide nem fogok visszanézni ezért ha érdekel valamelyik vagy több és jobb képet szeretnél látni, küldj e-mailt a yakaiichan_KUKAC_gmail.com-ra!

Ha valaki többet rendel esetleg le tudok vonni az árból vagy a postaköltséget fizetem én.

Köszönöm!
Yakaii
 
Nathaniel never dies ^^
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2009-03-22 18:35:00