beküldve: 2009-03-22 20:30:10
(#17677)
Yaven
[ True mangafan ]
Sziasztok!

alister: jó lett a beszámolód

Envy: ha jól tudom, akkor szombatra beszéltük, hogy lehetne fórumtalit tartani, bár én csak ma döbbentem rá, hogy lesz akkor suli

A mai napról: Fisivel mi csak du. 2-re tudtunk a Tháliához menni, de Narutóék szerintem már nyitástól ott voltak a táncpadnál. A hangulat természetesen jó volt, lehetőségünk nyílt rá, hogy megismerkedhessünk a Naruto-klán egy újabb tagjával, mégpedig az anyukával! Őt és az "öccsöt" elnézve végig az járt a fejemben, hogy hogyan lehetséges, hogy a család normális, Naruto meg hát......tudjuk mindannyian...
No mindegy. Fisivel azonnal beálltunk a táncpadhoz álló sorba, ami iszonyat hosszúúú volt. Nagysokára sorra kerültünk, majd a tömeg elvonulásával egyre gyakrabban lett rá lehetőségünk, hogy táncpadozzunk Szerénytelenül kijelentem: hatalmasat fejlődtünk a tegnapi naphoz képest. A végén már untuk a legkönnyebb szintet és gyorsabbra rakattuk a tempót, amitől ugyan kicsit több 'miss' és 'boo'-nk lett, de sokkal poénosabb volt igy
A számok, amikre emlékszem, hogy táncoltunk: Serial Experiments, Hellsing (ed?), The World-Death Note, Darker Than Black op (2x is ).

És most a fiúkról...
Mivel jövő szombaton valószínűleg fórumtali és úgy néz ki, hogy több lány is fog jönni, lelkiismeret furdalásom lenne, ha nem figyelmeztetnék mindenkit: ÓVAKODJATOK RAPIDERTŐL ÉS NARUTOTÓL!!! És ne vegyetek fel szoknyát, mert tuti, hogy jön a "szuper-szél" (asszem így nevezték), vagy leül N. a földre és néz fel...
A csipkedésről meg már nem is beszélek, meg arról sem, amikor a hentai nézésének "körülményeit" firtatták a fülünk hallatára Fisivel néha egymásra néztünk, hogy hova keveredtünk?!? De persze jól éreztük magunkat, sokat nevettünk.
Aki tegnap volt, az emlékezhet rá, hogy Naruto bizonygatta, hogy akkor csak olyan 5%-ot hozott, de ma tényleg 100%-osan hiperaktív volt!
Olyan 5 körül aztán szétszéledt a csapat.
Nagyjából ezek voltak a mai mini fórumtali történései.

Hozzátenném még, hogy a srácok szerintem soha nem hallottak még sorbanállásról...


 
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2009-03-22 20:54:50