beküldve: 2009-03-22 21:47:29
(#17753)
Fiszi
[ Megszállott ]
történt pár dolog míg hajat mostam...
Naruto, Yaven nagyon gyakran és sok mindenkinek mond ilyeneket, poénból, még durvábbakat is, és ha megsértődött volna, azt sokkal brutálisabb hangnemben tudatná, hidd el! (már hallottam élőben )
Jó hír: még 9 kép került föl! Több nincs. :( Majd egyszer a videókat is megoldom, de az nem ma lesz
Dzirun: Miután leírtam, nekem is úgy tűnt, hogy hoppá, de ilyenkor tényleg olyan ideges leszek, ahogy nézem a meredten forgó homokórát, és semmit nem tehetek! Bocsi, hogy olyan nagyon félreérthető...

Ja, ott volt a kutyus is, csak nincs rajta a képeken. Pedig két Hellsinges számra is botladoztam ám! Az egyik képen látható, amin épp nem sikerült a lépés.

Rapider: Ez igaz! A húgom viszont arra hivatkozott, hogy nem mondtad neki (mert én is számon kérterm tőle) De majd legközelebb!! (ez viszont tényleg fatális mulasztás volt!!! )
Itt vannak a képek: [Link]

De most már én is távozok, még hátra van a napi kötelező egy oldal megírása a novellámból, amit végre be szándékozok fejezni (Alister érti a problémát )
 
Jigsaw azért a kedvenc sorozatgyilkosunk, mert egy megleckéztetős móka kedvéért képes fölvásárolni a fél Praktikert.
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2009-03-22 21:50:58