beküldve: 2009-03-25 23:02:54
(#77)
Yaven
[ True mangafan ]
Nono, nem kéne mindig a legkisebbet szivatni. Főleg nem a tanítónéni-jelölteknek.

Na és akkor ide írom a mai nano-fórumtali részleteit.
Ma volt a Westend mozijában du. 7-től és a Watchmen c. filmet néztük meg alister fórumtárssal.

Miután 25 perccel a film kezdete előtt vált világossá számomra, hogy tényleg megyünk, én magam is meglepődtem, hogy nem késtem el és nem tévedtem el a Nyugati aluljárójában!
Spoiler! Klikk ide az olvasáshoz.

Szerencsére viszonylag hamar megláttam alistert, úgyhogy néhány perc múlva már vígan ültünk le a helyünkre.
Spoiler! Klikk ide az olvasáshoz.

Minimum 20 percnyi reklám és trailer után -amelyek majdnem mindegyikében megegyeztünk, hogy szörnyűek-elkezdődött a film. Az eleje még úgy jó volt. A közepe már kevésbé, a végét pedig szörnyen elhúzták. Na most lebontva.
Történet: elég jó, bár a vége túl volt bonyolítva -vagy csak én fáradtam el addigra
Zene: nagyon jó kis számok is voltak, de alapvetően az volt a gond, hogy nem illeszkedtek bele a filmbe, márcsak azért sem mert nagyon brutális hangerőn mentek
Színészek: a kék lényt leszámítva szerintem jók voltak a szereplők; mindegyiknek volt valami egyedi vonása, bár a csaj főszereplő kísértetiesen hasonlított Xénára
Fényképezés: GYÖNYÖRŰ!
Rendezői munka: A film elején a történetszálak és a magyarázatok hihetetlenül jól voltak beépítve a filmbe, de aztán a szerelmi szál megjelenésével kb. 30 percre eltűnt a cselekményszál
A film vége meg olyan vontatott volt, mint a GyU 3-ban. Minimum 2 nyálas hozzáfoldást végig kellett még szenvednünk a "nagy finálé" után.
Jaj igen: soha többé nem tudok majd úgy tekinteni a smileykra, mint korábban
És volt benne egy lény (vmi állat-izé), ami nagyon gagyira sikeredett. Olyan számítógépes effekteket én a délután menő film+-os sz*rságokon láttam utoljára

Nagy vonalakban ennyit erről. A filmet nem igazán ajánlanám senkinek (főleg nem gyenge idegzetűeknek, meg gyerekeknek), mert hát hosszúúúúú volt és véres, de alister elmondása szeritn hűen adta vissza a képregényt.

Azért annyira szörnyű nem volt Voltak benne jó részek