beküldve: 2009-04-02 01:16:09
(#19561) Válasz Miho ~ ミホ (#19560) üzenetére
alister
[ True mangafan ]
Of course, kéremszépen.
Nos, az még nem zárja ki a vonatozást...
Például én

aki köztudomásúlag nem vagyok százas, de legalábbis egy másik századból/bolygóról keveredtem ide, és amúgy is vannak furcsa dolgaim

azt tervezem ("van egy álmom", of course), hogy egy jó társasággal, néhány raklap vodkával (mint általános csereeszköz) és konzervvel, meg pár gitárral/síppal/dobbal/stb és megfelelő túlélőfelszereléssel Moszkvában felszállunk a Transzszibériai Expresszre és elmegyünk vele egészen Vlagyivosztokig (ez kábé egy hét), onnan pedig hajóval át Japánba.
És mindezt azért, mert poén, és mert egyszerre csak egyszer élünk, és egyébként is, ezt az utazást valószínűleg akkor is életünk végig emlegetnénk, ha semmi más nem történne az úton (Szibéria amúgy is gyönyörű). Csak rajtam kívül kevés ennyire eszelős van, ennek meg csak nagyobb társaságban, vagy legalább egy másik fanatikussal vágnék neki (ketteseben sokkal inkább túlélőtúra jellegű lenne, viszont egy nagyobb társaság nehezebben talál szállást, stb).
Persze ha elmegy a maradék józan eszem, akkor lehet, hogy egyedül is neki vágok... XD
 
"A napra lehet nézni, de nem egészséges."
új | válasz erre | moderátor
Szerk: 2009-04-02 01:24:22